Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мульча з кори вільхи
Особисто я знаю про використання мульчі тільки плюси: і бур'янів не дає рости, і сприятливі умови для розвитку мікроорганізмів створює і затримує вологу, - загалом просто порятунок.
І виникло у мене питання. Якщо мульча така хороша, то чому вона не використовується повсюдно? Це тільки відсталість населення від передових технологій рослинництва або ж є якісь мінуси у цієї технології?
Давайте пояснимо про що мова, а то багато хто про це не знають.
Мульчування - це укриття поверхні землі на вирощуваної території навколо рослин будь-якими матеріалами, які регулюють повітряний і водний режими у верхніх шарах грунту.
Мульчування рослин – агрозахід не новий, хоч і маловідомий, але в літературі згадується часто.
Багато спочатку я не вірять, що використання мульчі може бути ефективним для рослин і настільки корисним для грунту. Але на протязі більше 10 років випробувань мульчування на різних культурах безсумнівно є користь цього агроприйому.
Виявляється, що використання мульчі значно дозволяє придушити зростання бур'янів в між рядів.
Однорічні бур'яни не змогли пробитися через шар мульчі більше 5 див. Однак, кореневищні багаторічні бур'яни змогли це зробити. Але боротися з ними легше, ніж при відсутності мульчі.
Кора і тріска
Найкраща для покриття грунту. Перевага полягає в тому, що кора ламається повільно, і тому не потребує поповнення кожен рік. Великий розмір шматків кори дозволяє воді бігти в грунт. Грунт може бути збагачена шляхом розміщення шару гною або компосту, до покриття корою. Деревна тріска, отримана з різних листяних та хвойних порід, доступна.
Плюси: Хороша мульча для дорослих рослин. Декоративна, поставляється різних розмірів, форм і кольорів. Може бути використана в ландшафтному дизайні.
Як застосовувати мульчу з вільхової кори?
Якщо на вашій ділянці ще не застосовувалося мульчування, рання весна - найбільш відповідний час для початку дій. Визначте, де ви розташуєте мульчу: чи це будуть тільки грядки, чи грядки і квітник, або грядки, квітник і сад? Чи ви Будете засипати мульчею (з соснової кори або кори модрини) доріжки і майданчики?
Залежно від відповідей на ці питання придбайте потрібну кількість мульчі. Мульча з вільхової кори і кори модрини випускається в різних видах: у великої фракції, середньої і дрібної. Ви без особливих зусиль розрізните ці види. Всі три фракції придатні для мульчування, однак фахівці зазначають, що велику фракцію мульчі в першу чергу добре використовувати для оформлення доріжок і майданчиків.
Для мульчування посадок можна взяти або середню, або дрібну фракцію мульчі з вільхової кори, а ось в декоративних цілях дуже привабливо виглядає мульча з кори модрини (колір благородного червоного дерева), але за своїми властивостями мульча з модрини і сосни рівнозначні. Вони розрізняються за термінами служби. Так як кора хвойних порід - природний, природний матеріал, така мульча недовговічна, за 3-4 роки (сосна) або 4-5 років (модрина) розкладається до стану гумусу і служить відмінною підгодівлею рослин. Так, середня фракція мульчі з вільхової кори прослужить в середньому три-чотири сезони, дрібна - два-три сезони. Після цього потрібно буде просто присипати зверху новий шар мульчі. Поживні речовини з отриманого гумусу поступово проникати в грунт, а рослини візьмуть рівно стільки, скільки їм потрібно.
Мульчування навесні проводиться до виходу бур'янів. Необхідно насипати шар мульчі товщиною 5-7 см; менш глибокий перший шар не має сенсу. Якщо потрібно внести добрива, зробіть це до мульчування.
За спостереженнями, мульча з вільхової кори не забезпечує повну відсутність бур'янів. Але вони будуть поодинокими, повільно зростаючими, кволими. Здійснити прополку таких бур'янів - справа набагато менш трудомістке, ніж прополювати не мульчированный ділянку.
Мульча з вільхової кори має властивість вбирати вологу, коли її багато (дощ, полив) і рівномірно віддавати в суху погоду. Таким чином, ваші посадки захищені від надлишку вологи і від засихання.
За спостереженнями, там, де до застосування мульчі з вільхової кори потрібен щоденний полив, після застосування досить щотижневого поливу. Поливати можна прямо по шару мульчі.
Якщо ви затіяли нові посадки, то мульчируйте їх «за фактом», незалежно від сезону.
Мульчувати можна також пізньої восени, знову-таки коли немає основної маси бур'янів. На зиму шар мульчі рекомендується збільшити, щоб знизити ризик вимерзання або вимокання рослин. Наступної весни, коли встановиться рівна тепла погода і мине загроза раптових приморозків, зменшіть шар мульчі.
При необходимости досыпьте новый слой мульчи из ольховой коры. Новый слой, распределяемый поверх прошлогоднего, превратившегося в гумус, может быть тоньше - ориентировочно 3 см. Такую досыпку можно делать и весной, и летом, и осенью.
Еще раз обращаем внимание, что перед мульчированием необходимо сделать прополку, при необходимости внести удобрения и полить растения. Не следует пытаться засыпать мульчой высоченную траву и ждать, когда же стена сорняков чудесным образом исчезнет.
+38(050)947-73-34 +38(067)959-43-10 +38(093)084-06-85
Киев +38(044)232-11-57 Харьков +38(057)727-02-71
Дніпропетровськ +38(056)736-21-14 Одеса +38(048)775-11-39
Львів +38(032)290-27-83
Зателефонуйте для безкоштовної консультації фахівця зараз!
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Вага | 10 кг |
Користувацькі характеристики | |
Вологість | 10 |
Обсяг | 50 л |
Застосування мульчі | Декор |
Тип деревини | Вільха |
Упаковка | Поліетиленовий мішок |
Колір | Помаранчевий |
- Ціна: 160 ₴